Chcesz zostać Dogoterapeutą?

Zapraszam na kurs PROWADZENIE ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z UDZIAŁEM PSÓW.

Edycja MARZEC 2024 - rekrutacja OTWARTA

Dla kogo jest kurs?

Kurs "PROWADZENIE ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z UDZIAŁEM PSÓW" przeznaczony jest dla osób chcących rozpocząć swoją działalność w dziedzinie dogoterapii/kynoterapii.

Forma kursu:

Kurs skałda się z 3 modułów. W skład kursu wchodzą 2 moduły teoretyczne oraz 1 moduł praktyczny. Zajęcia praktyczne odbywaja się w Oleśnicy (56-400)

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczestników z psami jak i bez psów. Psy uczestników powinny być wyszkolone co najmniej na poziomie PT1, Na kursie będziemy omawiać szkolenie pod kątem zajęć edukacyjnych - nie podstawowego posłuszeństwa.

Szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa możesz zrealizować dodatkowo w trakcie trwania kursu - musisz zgłosić taka chęć przed rozpoczęciem.

Jeżeli masz pytania odnośnie kursu, napisz - kynocentrum.is@gmail.com lu zapisz się tutaj https://psiaszkola-kursy-online.elms.pl/s/kurs-zajecia-edukacyjne.html