top of page

Czy podawać psu gryzaki?

Czy Twój pies dostaje gryzaki?

Czy wiedziałeś, że żucie jest psu bardzo potrzebne. Uspokaja to jego emocje, pozwala się wyciszyć.

Szczeniak poprzez żucie gryzaka masuje też sobie dziąsła, co przynosi mu ulgę szczególnie podczas wymiany zębów.

Najlepsze gryzaki to te w 100 % naturalne.


Warto zapewnić psy gryzaki raz na kilka dni, to jego naturalna potrzeba. Podając pierwszy raz coś nowego do gryzienia obserwujmy co pies z tym robi. Niektóre psy zamiast spokojnie żuć mogą próbować odgryzać duże kawałki, co może skutkować zadławieniem. Będzie to informacje dla Ciebie, że być może gryzak, który podałeś psu jest za miękki i powinien dostać coś twardszego.Nie zostawiaj nigdy psu zabawek, które mają służyć mu za gryzaki. Możesz to zrobić tylko jeśli będziesz obserwować psa. Pamiętaj, że zjedzenie kawałków pogryzionej zabawki może skończyć się źle.

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page