top of page

Jak się szkolić to tylko u najlepszych!

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?


W ostatni weekend brałam udział - jako jedyna z Polski - w seminarium z Valentiną Balli (dwukrotną mistrzynią świata w posłuszeństwie sportowym), które odbyło się w Austrii. Mimo, że od ponad 12 lat pracuję jako trener, miałam do czynienia z setkami różnych przypadków, tysiącami psów i ich opiekunów, a w domu na co dzień mieszkam z siódemką psów, uważam że ciągle powinnam się szkolić aby być coraz lepszą w tym co robię.

Ostatnio (przez covid) jest tendencja do seminariów i wykładów online. Często widzę w opisach różnych psich szkół czy behawiorystów listę pochwalną, w jakich szkoleniach brało się udział. Czy na prawdę będąc na 1,5 h wykładzie online, można potem nazywać się specjalistą?

Za mną dwa dni zajęć w grupie, po 10 godzin każdego dnia, moje indywidualne wejścia z psem i ćwiczenie pod czujnym okiem Valentiny - a uwierzcie, że jest na prawdę rewelacyjna w tym co robi.

Za kilka miesięcy mam nadzieję pojechać na kolejne spotkanie z nią, które ma odbyć się w Polsce.

Poza tym jestem zapisana jeszcze na kilka innych szkoleń, na które mam zamiar jechać i czerpać z nich jak najwięcej, aby później móc pomagać Wam w pracy z Waszymi psami.
55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page