Kurs "Trener Psów"

Przed Wami już 3 edycja kursu TRENER PSÓW

NOWA GRUPA MARZEC 2024 - rekrutacja otwarta

Do końca roku z gwarancją ceny!

Dla kogo jest kurs?

Kurs "Trener psów" przeznaczony jest dla osób chcących rozpocząć swoją działalność w dziedzinie szkolenia psów oraz wszystkich, którzy chcą wejść na wyższy poziom jako opiekun psa.

Forma kursu:

Kurs składa się z 5 zjazdów stacjonarnych (sobota-niedziela). Zajęcia stacjonarne odbywają się w Oleśnicy (56-400) lub Wrocławiu. W skład kursu wchodzą 3 moduły teoretyczne oraz 2 moduły praktyczne.

Uczestnik kursu otrzymuje równiez dostęp do kilkunastu godzin nagrań online z zakresu szkolenia psów, z którymi musi zapoznać się w trakcie trwania kursu.

Kurs przeznaczony jest dla uczestników z psami. W przypadku, jeżeli uczestnik nie posiada swojego psa, pies może zostać mu przydzielony losowo przez organizatora.

Ukończenie kursu:

Kurs kończy się pisemnym egzaminem teoretycznym  oraz egzaminem praktycznym. Aby uzyskać certyfikat ukończenia kursu, należy zdać egzaminy co najmniej na poziomie 85%. Uczestnik, który uzyska odpowiedni wynik z obydwu egzaminów uzyskuje imienny certyfikat ukończenia kursu. Kurs "TRENER PSÓW" realizowany jest na podstawie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.02/00008/2023. Działalność edukacyjna PsiejSzkoły prowadzona jest na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo przedsiębiorców. W związku z tym posiadam wymogi prawne do prowadzenia oferowanych kursów.

Program kursu:

Zjazd 1

Wymagania oraz zagrożenia związane z zawodem Trener Psów.

Ogólne przygotowanie z zakresu kynologii

Informacje o zawodzie Trener Psów

Zasady i mechanizmy uczenia się psów

Komunikacja psów